Кардіологічне відділення №2

Відділення потужністю 30 ліжок, як структурний підрозділ центру створено в 1992 році. Розміщене кардіологічне відділення № 2 на шостому поверсі «стаціонарного» корпусу центру.

Основний напрямок діяльності відділення – вдосконалення діагностики, оптимізація лікування, ефективна вторинна реабілітація хворих з артеріальною гіпертензією та її кардіо-емболічними мозковими ускладненнями, лікування церебро-васкулярних захворювань, що мають патогенетичний зв’язок з серцево-судинними захворюваннями.

У відділенні застосовуються сучасні інструментальні, ультразвукові та рентгенологічні методи діагностичних досліджень серцево-судинної системи – ехокардіографія, навантажувальні тести, добовий холтерівський моніторинг ЕКГ та артеріального тиску, вентрікуло-коронарографія, ультразвукове дослідження внутрішніх органів з метою верифікації діагнозу та вибору тактики лікування пацієнтів, можливості антигіпертензивної органопротекторної терапії. Ми проводимо оцінку ремоделювання міокарда у хворих з  артеріальною гіпертензією, взаємозв’язок порушень вегетативної регуляції серцево-судинної системи та ураження органів- мішеней.

У відділенні розробляються та впроваджуються рекомендації оптимізації медикаментозного лікування артеріальної гіпертензії, вторинної профілактики гіпертонічної хвороби та її ускладнень, фахово проводиться корекція дисліпідемій у хворих з різними клінічними варіантами метаболічного кардіального синдрому.

Відділення має всі можливості для забезпечення широкого спектру якісних медичних послуг згідно стандартів протоколу «Кардіологія», затверджених МОЗ України.

У відділенні працюють шляхетні лікарі та доброзичливі медичні сестри з вищою та першою категорією за фахом.

Щорічно у відділенні лікується понад тисячу пацієнтів, середній термін перебування хворого на ліжку складає 9 днів.

На час перебування у відділенні пацієнти розміщуються у 3х – та 4х ліжкових палатах зі всіма комунальними зручностями. За бажанням пацієнти мають можливість госпіталізації в одно місні палати підвищеної комфортності – за умови сплати готельного внеску.

Персонал кардіологічного відділення № 2 пропонує Вам високу фаховість, увагу, доброзичливість та надійність медичного персоналу, націленого в своїх діях на високу якість та ефективність лікування наших пацієнтів.

Шановні добродії, в повсякденній боротьбі за Ваше здоров’я ми працюємо для Вас під гаслом – «фаховість, увага, добро для всіх і завжди».

Контактні телефони відділення:

Завідувач відділенням – Стратієнко Олена Олегівна – 49-14-32

Старша медсестра відділення – Шибаєва Станіслава Антонівна – 26-36-80

previous arrow
next arrow
Slider