Кардіологічне відділення №1

Кардіологічне відділення потужністю 40 ліжок розташоване на 4-му та 5-му поверхах стаціонарного корпусу диспансеру.

У відділенні надається стаціонарне лікування хворим що страждають серцево – судинними захворюваннями, в тому числі і пацієнтам з гострим інфарктом міокарду (перший етап медико-соціальної реабілітації).

В арсеналі відділення сучасні методики діагностики та лікування хворих із серцево-судинним захворюваннями, лікувальні заходи забезпечуються в обсягах Протоколу «Кардіологія» затвердженого МОЗ України.

Для реабілітації хворих з серцево-судинною патологією застосовується: лікувальна фізкультура, фізіотерапевтичні і бальнеологічні  процедури, теренкур та оксигенобаротерапія (барокамера) на час лікування у відділені хворі розміщуються в двох-трьох та чотирьох місних палатах з санітарним блоком. У відділенні є одномісні палати з підвищеним комфортом перебування. Пацієнти відділення забезпечуються трьох разовим лікувально-дієтичним харчуванням.

Лікарська допомога пацієнтам у відділенні надається лікарями кардіологами вищої та першої кваліфікаційної категорії, котрі свій теоретичний та практичний досвід постійно підвищують на всеукраїнських кардіологічних конференціях та міжнародних конгресах (Росія, Польща). За результатами діяльності відділення є одним з кращих серед профільних відділень в галузі. Середня тривалість перебування хворого на ліжку у відділенні складає 9 днів. На протязі року у відділення  (щорічно) лікується понад 1600 осіб.

Своїм професійним, шанобливим та уважним відношенням до хворих і їх рідних – відділення заслужило добру репутацію серед населення Таврійського краю.

За бажанням, мешканці міста Херсона та іногородні пацієнти, надавши фінансово – матеріальну (спонсорську) допомогу диспансеру, можуть пролікуватись в нашому відділенні, у тому числі в палатах підвищеної комфортності.

Панове, ми Вам пропонуємо високий рівень кваліфікації та доброзичливість медичного персоналу, надійність медичного обладнання, високу якість та ефективність лікування у нашій клініці. Ми працюємо для Вас під гаслом – «Професійність та доброзичливість»

Контактні телефони:

Завідувач відділенням – Стратієнко Микола Васильович – 49-35-55

Старша медсестра відділення – Бедриченко Леся Іванівна – 49-55-10

previous arrow
next arrow
Slider