Клінічно діагностична лабораторія

Відділення як структурний підрозділ лікувального закладу створено в 1947 році, у 1991 році лабораторне відділення реструктиризовано під потреби спеціалізованого кардіологічного закладу тритинного рівня.

Сучасна лабораторія у своїй структурі має три відділи – біохімічний центр , загально – клінічний та імунологічний, всі дослідження обумовлені та виконуються згідно протоколу «Кардіологія» затвердженого МОЗ України.

У травні 2007 року, відділення акредитовано на право вимірювання у сфері державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я.

Основний напрямок роботи та діяльності відділення – лабораторно – клінічне, імунологічне та біохімічне дослідження молекулярних і клітинних механізмів ініціації та прогресування серцево – судинних захворювань в пацієнтів що знаходяться на лікуванні в ХОКД.

За результатами лабораторних досліджень, лікарі – кардіологи центру мають змогу оцінювати значимість змін метаболічних процесів та структурно – функціонального стану клітин серцево – судинної системи, (кардіоміоцитів, формених елементів крові, ліпідних компонентів ліпопротеїдів, білків крові) при розвитку та прогресуванні коронарогенних та некоронарогенних захворювань серця.

На основі результатів біохімічних досліджень, клініцисти кардіологи центру розробляють критерії патогенетичного обґрунтування призначення нових лікарських засобів та оцінки їх ефективності в лікуванні хворих з серцево – судинними захворюваннями.

У лабораторному відділенні працює невелика, але потужна команда фахівців налаштованих на високоякісний кінцевий результат своєї професійної діяльності.

Всі члени цієї дружньої команди мають вищу кваліфікацію за фахом та велике бажання повсякденно творити добро для людей.

Гасло відділення «Доброзичливість, професійність, достовірність досліджень – завжди і для всіх».

Контактний телефон: 26-60-79

Завідувач лабораторного відділення Прутяна М.М.

previous arrow
next arrow
Slider