Інформація про обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі


 

Інформація про обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлірозміру бюджетного призначенняочікуваної вартості предмета закупівлі за результатами процедури закупівлі – відкриті торги,  
код за ДК 021:2015- 33600000-6 «Фармацевтична продукція»
 
З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на вимогу Постанови КМ України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами: постанова КМУ від 16.12.2020 р. №1266 Про внесення змін до постанов Кабінету   від 11 жовтня 2016 р. № 710:
        1. Предмет закупівлі –   код за ДК 021:2015- 33600000-6 «Фармацевтична продукція»
 для надання медичної допомоги.
Технічні та якісні  вимоги до товару
    Лікарські засоби,  що пропонуються Учасником повинні бути зареєстровані в Україні та включені до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади та установи охорони здоров’я.
 Лікарські засоби   мають супроводжуватися Інструкцією з їх застосування, викладеною українською мовою та затвердженою належним чином.
Назва та маркування лікарського засобу, його дозування повинні відповідати специфікації
  Товар має бути в упаковці підприємства-виробника, яка не повинна бути деформована або пошкоджена.
Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів .
Термін придатності діє строком встановленим виробником товару  та вказаним на упаковці товару.
 На дату передачі товару від Постачальника Покупцю,  термін придатності товару повинен становити не менше 75% від встановленого інструкцією терміну зберігання.
 Текст маркування (етикетування) затверджений належним чином.