Menu

Державні закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання

державних коштів» (зі змінами))

 

Закупівля  проводиться  з  метою  забезпечення  реактивами лабораторними Комунальне некомерційне підприємство «Херсонський обласний кардіологічний центр» Херсонської обласної ради у м. Херсон, код ЄДРПОУ 04594479, замовник, визначений у пунктах 3 частини 1 статті 2 Закону “Про публічні закупівлі”.

Здійснення закупівлі через ПРОЗОРРО (процедура відкриті торги) реактиви лабораторні за показником національного класифікатора України ДК 021:2015 336900000-3 «Лікарські засоби різні» (реактиви лабораторні)

Найменування та кількість предмету закупівлі сформований  виходячи  з  потреби  лабораторії Комунального некомерційного підприємства «Херсонський обласний кардіологічний центр» Херсонської обласної  ради.

Технічні  та  якісні характеристики  предмета  закупівлі реактиви лабораторні 336900000-3 «Лікарські засоби різні» (реактиви лабораторні)   на 2025рік.

Під час визначення вимог щодо підтвердження якості реактивів лабораторних враховуються вимоги Закону України «Про лікарські засоби» із змінами та доповненнями. Реактиви лабораторні повинні бути належним чином зареєстровані в Україні у передбаченому законодавством порядку. Документи, які підтверджують якість та реєстрацію реактивів: Запропоновані учасником товари повинні бути зареєстровані в Україні та/або дозволені для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства. Ця вимога засвідчується:

  1. завіреною копією декларації або копіями документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) товару за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту, яка надається при постачанні (надати гарантійний лист про те, що документи будуть надані при постачанні товару);
  2. при поставці повинен надаватися Сертифікат якості до товару, наданий підприємством-виробником, або паспорта, або аналітичні протоколи (надати гарантійний лист);
  3. Кожна індивідуальна упаковка повинна містити інструкцію по застосуванню товару українською мовою, яка надається при постачанні товару;
  4. Залишковий термін придатності товару на момент поставки повинен складати не менше 80% загального терміну його придатності, зазначеного на упаковці (надати гарантійний лист);
  5. Упаковка Товару повинна відповідати санітарним нормам даного виду продукції України. Упаковка не повинна бути пошкоджена, розкрита, не укомплектована чи недоукомплектована. Товар повинен бути упакований таким чином, щоб запобігати псуванню та знищенню в період доставки його другій Стороні;
  6. На кожній індивідуальній упаковці повинно бути таке маркування на українській мові: найменування товару, номер серії, дата випуску, термін придатності та інші дані, з необхідними реквізитами виробника., що передбачені чинним законодавством України.
  7. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості та якості, яких вимагає ця документація, надати оригінали гарантійних листів виробників або їх офіційних представників (якщо їх повноваження поширюються на територію України), якими підтверджується те, що Учасник має можливість поставки запропонованого товару для потреб Замовника у відповідній до вимог цієї документації, кількості, якості та у встановлені терміни. Гарантійний лист виробника повинен містити повну назву учасника, номер оголошення, а також назву предмету закупівлі згідно з оголошенням.

 

Обґрунтування очікуваної вартості: під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275. Проаналізовано інформацію про ціни в таких відкритих джерелах: у відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет та запит потенціальних постачальник, через сайт  https://bi.prozorro.org/sense/app/ec65fa69-14a5-4337-b907-23682ef09702/sheet/6a7ce1a3-738f-493b-bb07-daca9128794b/state/analysis закупівлі та складає 65000,00 грн. (Шістдесят п’ять тисяч  гривень 00 коп.)

 

 

 

 

 
Код НК 024:2023 Товар Характеристики Код НК 024:2023 Товар
1 55996

 

Численні фактори згортання ІВД, набір, аналіз утворення згустку

Контрольна плазма Dia-Control I-ІІ або еквівалент Фасування: рівень 1: 10х1 мл; рівень 2: 10х1 мл.

 

Контрольна плазма, що призначена для внутрішнього контролю якості системи вимірювання коагуляції, а саме для тестів на ПЧ, АЧТЧ, фібриноген, ТЧ та антитромбін ІІІ. Реагент повинен бути отриманий з антикоагульованої, пулованої плазми людини від здорових донорів зі стабілізатором та консервантом.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 4 години при температурі 20-25°С та не менш як 30 днів при температурі -20°С.

1 55996

 

Численні фактори згортання ІВД, набір, аналіз утворення згустку

Контрольна плазма Dia-Control I-ІІ або еквівалент
2 30591

Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD

 

Протромбіновий час, сухий Dia-PT або еквівалент 5 Фасування: 10х5 мл.

 

Набір повинен бути ліофілізованим, у комплекті з власним розчинником. Призначений для визначення протромбінового часу, а також факторів II, V, VII і X.

 

Кількість реагенту на 1 дослідження: не більш як 100 мкл.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 12 днів за температури 2-8°С.

 

Доступні межі інтерференцій: гепарин 0,75 ≤ МО/мл, гемоглобін ≤ 6,8 г/л, тригліцериди ≤ 9 ммоль/л, білірубін ≤ 270 мкмоль/л.

 

Точність у межах аналізу: CV<2%.

2 30591

Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD

Протромбіновий час, сухий Dia-PT або еквівалент 5
3 55997

Фібриноген (фактор I) ІВД, набір, аналіз утворення згустку

Фібриноген Dia-FIB або еквівалент Фасування: 12х2 мл.

 

Набір повинен бути ліофілізованим, придатним для розчинення дистильованою водою, використання, призначеним для кількісного визначення рівнів фібриногену в плазмі методом Клауса.

 

Кількість розчиненого реагенту на 1 дослідження: не більш як 50 мкл.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 7 днів за температури 2-8°С.

 

Доступні межі інтерференцій: гепарин ≤ 2,0 МО/мл, гемоглобін ≤ 6,8 г/л, тригліцериди ≤ 10 ммоль/л, білірубін ≤ 340 мкмоль/л.

 

Точність у межах аналізу: CV<2,2%.

3 55997

Фібриноген (фактор I) ІВД, набір, аналіз утворення згустку

 

Фібриноген Dia-FIB або еквівалент
4 55997

Фібриноген (фактор I) ІВД, набір, аналіз утворення згустку (розчин імідазолу)

Розчин імідазолу Dia-IMIDAZOL або еквівалент Фасування: 12х15 мл.

 

Буферний розчин, що має бути придатним для розведення контрольного матеріалу, калібраторів та людських зразків при проведенні коагуляційних тестів на визначення ПЧ, фібриногену, Д-димеру, факторів.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 8 тижнів за температури 2-8°С.

4 55997

Фібриноген (фактор I) ІВД, набір, аналіз утворення згустку (розчин імідазолу)

Розчин імідазолу Dia-IMIDAZOL або еквівалент
5 55987

Тромбіновий час ІВД, набір, аналіз утворення згустку

 

Тромбіновий час Dia –TT або еквівалент Фасування: 12х3 мл.

 

Набір повинен бути ліофілізованим, придатним для розчинення дистильованою водою, використання, призначеним для кількісного визначення тромбінового часу.

 

Кількість розчиненого реагенту на 1 дослідження: не більш як 100 мкл.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 15 днів за температури 2-8°С.

 

Доступні межі інтерференцій: гемоглобін ≤ 3,4 г/л; тригліцерид ≤ 4 ммоль/л; білірубін ≤ 240 мкмоль/л.

 

Точність у межах аналізу: CV<2,1%.

5 55987

Тромбіновий час ІВД, набір, аналіз утворення згустку

Тромбіновий час Dia –TT або еквівалент
6 55981

Активований частковий тромбопластиновий час ІВД, набір, аналіз утворення згустку

 

АЧТЧ, сухий Dia-PTT або еквівалент Фасування: 6х4 мл.

 

Набір повинен являти собою ліофілізат фосфоліпіду з мозку кролика, який містить мікронізований кремнезем у буферному середовищі зі стабілізатором.

 

Призначений для визначення активованого часткового тромбопластинового часу, а також факторів I, II, V, VIII, IX, X, XI та XI.

 

Кількість реагенту на 1 дослідження: не більш як 50 мкл.

 

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 14 днів за температури 2-8°С.

 

Доступні межі інтерференцій: гемоглобін ≤ 6,8 г/л, тригліцериди ≤ 10 ммоль/л, білірубін ≤ 240 мкмоль/л.

 

Точність у межах аналізу: CV<0,6%.

6 55981

Активований частковий тромбопластиновий час ІВД, набір, аналіз утворення згустку

АЧТЧ, сухий Dia-PTT або еквівалент
7 52954

Загальна
аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in
vitro
), набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Амінотрансфераза аспарагінова BR 1×60 мл / 1×15 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: УФ-кінетичний метод вимірювання в ультрафіолеті по рекомендації IFCC, рідина.

Принцип методу:  Аспартатамінотрансфераза (AST), яка раніше називалася глутаматоксалоацетатом (GOT), каталізує оборотне перенесення аміногрупи від аспартату до α-кетоглутарату, утворюючи глутамат і оксалацетат. Утворений оксалацетат відновлюється до малату за допомогою малатдегідрогенази (MDH) і NADH:

AST

L-аспартат + α-кетоглутарат —-→Глутамат + Оксалацетат

MDH

Оксалацетат + NADH + H+  —–→ Малат +NAD+

Швидкість зниження концентрації NADH, вимірюється фотометрично при 340 нм, пропорційна каталітичній концентрації АСТ у зразку.

Склад набору не менше:  R1 1х60мл,  R2 1х15мл

Концентрація інгридієнтів в реактиві: ТРИС-буфер (рН 7,8) 80 ммоль/л, Лактатдегідрогеназа (LDH) 800 Од/л, Малатдегідрогеназа (MDH) 600 Од/л,

L-аcпартат  200 ммоль/л,

NADH 0,18 ммоль/л,

-кетоглутарат12 ммоль/л.

Чутливість не більше: 1 Од/л = 0.00053 ∆A/мин.

Лінійність не менше : 467 Од/л.

Межа визначення не більше:  0 Од/л

7 52954

Загальна
аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in
vitro
), набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Амінотрансфераза аспарагінова BR 1×60 мл / 1×15 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
8 52923

Аланінамінотрансфераза
(ALT) IVD (діагностика in
vitro
), набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Амінотрансфераза аланінова BR 1×60 мл / 1×15 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: УФ-кінетичний метод вимірювання в ультрафіолеті по рекомендації IFCC, рідина.

Принцип методу: Аланінамінотрансфераза (ALT) або глутаматпіруваттрансаміназа (GPT) каталізує оборотне перенесення аміногрупи від аланіну до a-кетоглутарату, утворюючи глутамат і піруват.

Утворений піруват відновлюється до лактату за допомогою лактатдегідрогенази (LDH) і NADН:

ALT

L-аланін + α-кетоглутарат —–→Глутамат + піруват

LDH

Піруват  + NADH + H+  —-→ лактат +NAD+

Швидкість зниження концентрації NADH, вимірюється фотометрично при 340 нм, і є пропорційна каталітичній концентрації ALT у зразку.

Пуста абсорбція (А) при 340 нм <1,00.

Склад набору не менше:  R1 1х60мл,  R2 1х15мл.

Концентрація інгридієнтів в реактиві: ТРИС-буфер (рН 7,8) 100 ммоль/л, Лактатдегідрогеназа (LDH) 1200 Од/л,

L-аланін 500 ммоль/л,

NADH  0,18 ммоль/л,

α-кетоглютарат 15 ммоль/л.

Чутливість не більше: 1 Од/л = 0.00052 ∆A/мин.

Лінійність не менше: 400 Од/л.

Межа визначення не більше:  0 Од/л

8 52923

Аланінамінотрансфераза
(ALT) IVD (діагностика in
vitro
), набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Амінотрансфераза аланінова BR 1×60 мл / 1×15 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
9 53301

Глюкоза IVD (діагностика
in vitro ), набір,
ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

ГЛЮКОЗА GOD-POD MR 2x125mL МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: Ферментативний глюкозоксидазний метод Тріндера (GOD–POD), рідкий. Для кількісного визначення вмісту глюкози.

Принцип методу: Глюкозооксидаза (GOD) каталізує окислення глюкози до глюконової кислоти. Утворений перекис водню (H2O2), виявляється хромогенним акцептором кисню, фенолом, 4 – амінофеназоном (4-AP) у присутності пероксидази (POD). Інтенсивність утвореного кольору на довжині хвилі 505 нм пропорційна концентрації глюкози в зразку.

Склад набору не менше:  R1 2х125мл, CAL 1х5 мл

Концентрація інгридієнтів в реактиві: ТРИС-буфер рН 7,4 – 92 ммоль/л, Фенол 0,3 ммоль/л, Глюкозоксидаза (GOD) 15000 Од/л, Пероксидаза (POD) 1000 Од/л, 4-амінофеназон (4-AP) 2,6 ммоль/л.

Калібратор: Водний первинний стандарт глюкози

100 мг/дл.

Чутливість не більше: 1 мг/мл = 0,0039А

Лінійність не менше : 500 мг/дл.

Ліміт визначення не більше:

0,3709 мг/дл

9 53301

Глюкоза IVD (діагностика
in vitro ), набір,
ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

ГЛЮКОЗА GOD-POD MR 2x125mL МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
10 53359

Загальний холестерин IVD

(діагностика in vitro ),

набір, ферментний

спектрофотометричний

аналіз

ХОЛЕСТЕРОЛ CHOD-POD MR 2×125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: Ферментативно-колориметриний метод (CHOD-PAP), рідкий, для кількісного визначення загального холестерину в сироватці або плазмі крові.

Принцип методу: Холестерин, присутній у пробі, утворює забарвлений комплекс відповідно до таких реакцій:

CHE

Ефіри холестерину + H2O—-→ Холестерин + жирні кислоти

CHOD

Холестерин + O2—–→ 4-Холестенон + H2 O2

POD

2H2O2+фенол+4-амінофеназон——→ хінонімін + 4H2O

 

Інтенсивність утвореного кольору на довжині 505 нм пропорційна концентрації холестерину в пробі

Склад набору не менше:  R1 2х125мл,  CAL 1х5 мл

Концентрація інгридієнтів в реактиві: PIPES-буфер рН 6,9 – 90 ммоль/л, Фенол 26ммоль/л, холестеролестераза (CHE) 1000 Од/л, Оксидаза холестерину (CHOD) 300 Од/л, Пероксидаза (POD) 650 Од/л, 4-амінофеназон  0,4ммоль/л,

Калібратор: Первинний водний стандарт холестерину                    200 мг/дл. Містить Трітон  X-114 – 10-15%..

Чутливість не більше: 1 мг/дл = 0.0019A

Лінійність не менше: 1000 мг/дл

Ліміт визначення не більше: 0,00 мг/дл

10 53359

Загальний холестерин IVD

(діагностика in vitro ),

набір, ферментний

спектрофотометричний

аналіз

ХОЛЕСТЕРОЛ CHOD-POD MR 2×125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
11 53250

Креатинін IVD
(діагностика in vitro ),
набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

КРЕАТИНІН J. Jaffé BR 1×125 мл / 1 х 125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: Джафе.Колориметричне Кінетичне тестування для кількісного визначення креатиніну в сироватці та в сечі.

Принцип методу: Аналіз заснований на реакції креатиніну з пікратом натрію, як описано Джафе.

Креатинін реагує з лужним пікратом, утворюючи червоний комплекс. Часовий інтервал, обраний для вимірювань, дозволяє уникнути впливу інших компонентів сироватки. Інтенсивність утвореного кольору на довжині хвилі 492 нм пропорційна концентрації креатиніну в зразку.

Пуста абсорбція  при 492нм ≥ 1,80.

Склад набору не менше:

R1 1х125мл, R2 1х125мл, CAL 1х5мл

Концентрація інгридієнтів в реактиві: Пікринова кислота 17,5 ммоль/л, Гідроксид натрію 0,29 моль/л,

Калібратор: Стандарт первинного водного креатиніну 2 мг/дл.

Чутливість не більше: 1 мг/дл = 0,0407 ΔА пустий та стандарт /хвил

Лінійність не менше:

35 мг/дл.

Ліміт визначення не більше:

0,000 мг/дл

11 53250

Креатинін IVD
(діагностика in vitro ),
набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

КРЕАТИНІН J. Jaffé BR 1×125 мл / 1 х 125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
12 53587 Сечовина (Urea) IVD
(діагностика in vitro ),
набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Сечовина Уреаза-GLDH BR 4×100 мл / 1×100 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: GLDH. Кінетичне тестування. Для кінетичного визначення сечовини в сироватці або плазмі. Рідкий реагент.

Принцип методу: Сечовина в зразку гідролізується Ферментативно до аміаку (NH4+) і вуглекислого газу (CO2).

Утворені іони аміаку реагують з α-кетоглутаратом в реакції, що каталізується глутаматдегідрогеназою (GLDH), з одночасним окисленням NADH до NAD+: Сечовина + H2O + 2 H+ Уреаза (NH4+)2 + CO2. NH4++α-кетоглутарат +NADH GLDH> H2O + NAD+ + L-глутаамт

Склад набору не менше: R1 4х100мл, R2 1х100мл, CAL 1×5мл.

Концентрація інгридієнтів в реактиві:

TRIS -буфер рН 7,8 80 ммоль/л,

α-кетоглютарат 6 ммоль/л,

Уреаза 75000 Од/л,

GLDH 60000 Од/л,

NADH 0,32 ммоль/л.

Калібратор: Первинний водний стандарт сечовини 50 мг/дл.

Чутливість не менше: 1 мг/дл = 0,0018А

Діапазон вимірювання:

границі виявлення 0,743  мг/дл до границі лінійності 400 мг/дл.

12 53587 Сечовина (Urea) IVD
(діагностика in vitro ),
набір, ферментний
спектрофотометричний
аналіз

 

Сечовина Уреаза-GLDH BR 4×100 мл / 1×100 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
13 61900

Загальний білок IVD

(діагностика in vitro ),

набір,

спектрофотометричний

аналіз

ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК Biuret MR 2×125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Метод: Біуретовий метод. Колориметричне тестування. Для кількісного визначення концентрації загального білку в сироватці.

Принцип методу: Протеїни дають інтенсивний фіолетово-блакитний комплекс із солями міді в лужному середовищі. Йодид входить як антиоксидант.

Інтенсивність утвореного кольору на довжині хвилі 540 нм пропорційна загальній концентрації протеїну в пробі.

Склад набору не менше:  R1 2х125мл, CAL: 1х5 мл

Концентрація інгридієнтів в реактиві: калію-натрію тартрат 15 ммоль/л, йодид натрію 100 ммоль/л, йодид калію 5 ммоль/л, сульфат (II) міді 5 ммоль/л, Їдкий натрій 1000 ммоль/л Калібратор: Первинний стандарт бичачого альбуміну.

Чутливість не гірше: 1 г/дл = 0, 0825 A

Діапазон вимірювання:

Діапазон вимірювання: від границі виявлення 0,007 г/дл до границі лінійності 14 г/дл.

13 61900

Загальний білок IVD

(діагностика in vitro ),

набір,

спектрофотометричний

аналіз

ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК Biuret MR 2×125 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
14 53229

Загальний білірубін IVD

(діагностика in vitro ),

набір,

спектрофотометричний

аналіз

БІЛІРУБІН T&D DMSO BR 1×125 мл / 1×125 мл / 1×10  мл або еквівалент Білірубін перетворюється на забарвлений азобілірубін за допомогою

діазотистої сульфанілової кислоти і вимірюється фотометрично. З двох

фракцій, присутніх в сироватці крові, білірубін-глюкомід і вільний білірубін,

вільно зв’язаний з альбуміном, тільки перший реагує безпосередньо у

водному розчині (прямий білірубін), в той час як вільний білірубін вимагає

солюбілізації диметилсульфоксидом (ДМСО) для реакції (непрямий білірубін).

При визначенні непрямого білірубіну також визначається прямий, результати

відповідають загальному білірубіну.

Реактиви:

R 1 (D) Сульфанілова кислота

Соляна кислота (HCl)

30 ммоль/л

150 ммоль/л

R 2 (T)

Сульфанілова кислота

Соляна кислота (HCl)

Диметилсульфоксид (ДМСО)

30 ммоль/л

50 ммоль/л

7 моль/л

R 3 Нітрит натрію 29 ммоль/л

Умови аналізу:

Умови аналізу:

Довжина хвилі: ………………………. 555 нм (530-580)

Кювета: …………………………………………1 см світловий шлях

Температура: ………………………………………… 15-25ºC

Налаштуйте прилад на нуль за допомогою дистильованої води.

14 53229

Загальний білірубін IVD

(діагностика in vitro ),

набір,

спектрофотометричний

аналіз

БІЛІРУБІН T&D DMSO BR 1×125 мл / 1×125 мл / 1×10  мл або еквівалент
15 41830- Загальний білірубін IVD

(діагностика in vitro ),

калібратор

БІЛІРУБІН КАЛІБРАТОР (20мг/дл) 4х1 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Тип: призначений для визначення концентрації загального білірубіну в сироватці крові людини

Склад: Сироватка тварини в стабілізованому буфері.

Концентрація білірубіну вказана на етикетці флакона

Умови зберігання: при температурі 2-8ºС. Стабільність після відкриття становить 2 місяці при       «-20°C»

15 41830- Загальний білірубін IVD

(діагностика in vitro ),

калібратор

БІЛІРУБІН КАЛІБРАТОР (20мг/дл) 4х1 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
16 32430

Набір для визначення

концентрації гемоглобіну

ціанметгемоглобіновим

методом

ГЕМОГЛОБІН 4×5 мл / CAL Монлаб Тест або еквівалент Колориметричний метод Драбкіна

Принцип методу:

Гемоглобін окислюється фериціанідом калію до метагемоглобіну, який перетворюється на ціанометагемоглобін ціанідом калію.

Інтенсивність утвореного кольору пропорційна концентрації гемоглобіну в зразку.

Склад набору не менше:

R: 4×5   мл, CAL: 1×1 мл

Реагенти:

R х50 гемоглобін:                Фериціанід калію

Ціанід калію

Дигідрофосфат калію      0,6 ммоль/л

77 ммоль/л

2 ммоль/л

 

Калібратор

Стандарт гемоглобіну 15 г/дл Тваринного походження

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕСТУ:

Діапазон вимірювання: від 0,108 г/дл до границі лінійності 20 г/дл.

Чутливість не гірше: 1 г/дл = 0,027 A.

16 32430

Набір для визначення

концентрації гемоглобіну

ціанметгемоглобіновим

методом

ГЕМОГЛОБІН 4×5 мл / CAL Монлаб Тест або еквівалент
17 47869

Множинні аналіти

клінічної хімії IVD

(діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

Нормальний КОНТРОЛЬ 4х5 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Тип: Багатокомпонентний контроль сироватки для клінічно-хімічних аналізів.

Призначення: Нормальний контроль – це ліофілізована сироватка людини. Для контролю правильності та відтворюваності біохімічних тестів для автоматичних систем.

Склад не менше 4х5 мл: Людська сироватка. Ферменти (людські, бичачі та свинячі). Небілкові компоненти та бактеріостатичні засоби.

Концентрація/активність компонентів залежить від партії. Точні значення та діапазони, дійсні для реагентів, наведені з інформаційною метою в аркуші значень.

Терміни придатності: До розведення ліофілізований матеріал стабільний протягом строку, вказанного на етикетці, при температурі зберігання 2-8°С.

Після розведення компоненти стабільні: до 12 годин при +25°С, протягом 5 днів при +8°С, до 1 місяця при –15°С.

17 47869

Множинні аналіти

клінічної хімії IVD

(діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

Нормальний КОНТРОЛЬ 4х5 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
18 47869

Множинні аналіти

клінічної хімії IVD

(діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

Патологічний КОНТРОЛЬ 4х5 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент Тип: Багатокомпонентний контроль сироватки для клінічно-хімічних аналізів.

Призначення: Патологічний контроль – це ліофілізована сироватка людини. Для контролю правильності та відтворюваності біохімічних тестів для автоматичних систем.

Склад не менше 4х5 мл: Людська сироватка. Ферменти (людські, бичачі та свинячі). Небілкові компоненти та бактеріостатичні засоби.

Концентрація/активність компонентів залежить від партії. Точні значення та діапазони, дійсні для реагентів, наведені з інформаційною метою в аркуші значень.

Терміни придатності: До розведення ліофілізований матеріал стабільний протягом строку, вказанного на етикетці, при температурі зберігання 2-8°С.

Після розведення компоненти стабільні: до 12 годин при +25°С, протягом 5 днів при +8°С, до 1 місяця при –15°С.

18 47869

Множинні аналіти

клінічної хімії IVD

(діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

Патологічний КОНТРОЛЬ 4х5 мл МОНЛАБТЕСТ або еквівалент
19 43203

Набір для проведення

тимолової проби

ТИМОЛОВА ПРОБА   Наб. реактивів для проведення тимолової проби турбідиметр.методом Хуерго-Поппера, 165/330 проб (15 мл до 1000 мл робочого тимол. розчину + 2 калібратора) або еквівалент Склад набору:

1) Концентрований буферний розчин: 1 х 16 мл

рН (7,55-7,6), малеїнова кислота (1,43±0,03) %, спиртово-альдегідна фракція (55±1,1) %, тимол (7,89±0,15) %, тріс-(гідроксіметил)-амінометан (4,05±0,08) %;

2) Концентрований калібрувальний розчин № 1  сульфат йони (0,5±0,01) моль/л, стабілізатор:

1 х 20 мл;

3) Концентрований розчин

хлориду барія (48±0,7) ммоль/л: 1 х 3 мл;

4) Інструкція із застосування;                                   5) Паспорт до набору.                                Аналітичні показники:                                              1) Лінійна область: (0-20) од S-H;

2) Коефіцієнт варіації: не більше 8 %.       Кількість проб:

макро (5 мл) – 165 проб;

напівмакровизначенням (3 мл) – 330 проб.

19 43203

Набір для проведення

тимолової проби

ТИМОЛОВА ПРОБА   Наб. реактивів для проведення тимолової проби турбідиметр.методом Хуерго-Поппера, 165/330 проб (15 мл до 1000 мл робочого тимол. розчину + 2 калібратора) або еквівалент
20 44946

Фарбування за

Романовським, IVD

(діагностика in vitro), набір

МБ 12.3-07 АЗУР-ЕОЗИН за РОМАНОВСЬКИМ-1000 Забарвлювач азур-еозин за Романовським: Азур-еозин за Романовським: 1 х 1000 мл; Конц.буферний розчин: 1 х 100 мл :ТУ У 21.2-13433137-057:2013 або еквівалент Склад набору:

1) Азур-еозин за Романовським: 1 х 1000 мл;

2) Концентрований буферний розчин: 1 х 100 мл;

3) Інструкція із застосування;

4) Паспорт до набору.

Кількість проб:

1) набір розрахован на 10000 мл розведеного (1:9) азур-еозину за Романовським буферним розчином – 20000 проб при використанні на 1 дослідження

0,5 мл, або

2) набір розрахован на 20000 мл розведеного (1:19) азур-еозину за Романовським буферним розчином – 40000 проб при використанні на 1 дослідження 0,5 мл.

20 44946

Фарбування за

Романовським, IVD

(діагностика in vitro), набір

МБ 12.3-07 АЗУР-ЕОЗИН за РОМАНОВСЬКИМ-1000 Забарвлювач азур-еозин за Романовським: Азур-еозин за Романовським: 1 х 1000 мл; Конц.буферний розчин: 1 х 100 мл :ТУ У 21.2-13433137-057:2013 або еквівалент
21 42959

Барвник

Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro)

МБ 10.3-07 ЕОЗИН за МАЙГРЮНВАЛЬДОМ-1000 Фіксатор забарвл. еозин метиленовий синій за Май-Грюнвальдом 1х1000 мл+Концентрований буферний розчин:1х100 мл:2000 проб: ТУ У 21.2-13433137-057:2013 або еквівалент Склад набору:

1) Еозин за Май-Грюнвальдом: 1 х 1000 мл;

2) Концентрований буферний розчин: 1 х 100 мл;

3) Інструкція із застосування;

4) Паспорт до набору.

Кількість проб:

1) в якості фіксатора набір розрахован на 1000 мл еозину за Май-Грюнвальдом – 2000 проб при використанні на 1 дослідження  0,5 мл;

2) в якості забарвлювача набір розрахован на розведеного (1:1-1:3) еозину за Май-Грюнвальдом

буферним розчином 2000-4000 мл – 4000-8000 проб при використанні на 1 дослідження 0,5 мл

21 42959

Барвник

Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro)

МБ 10.3-07 ЕОЗИН за МАЙГРЮНВАЛЬДОМ-1000 Фіксатор забарвл. еозин метиленовий синій за Май-Грюнвальдом 1х1000 мл+Концентрований буферний розчин:1х100 мл:2000 проб: ТУ У 21.2-13433137-057:2013 або еквівалент
22  55868- Підрахунок еритроцитів

IVD (діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

СпЛ RBC – контроль Н+П (2 фл х 2,5 мл) або еквівалент Склад набору

1. Реагент 1. Нормальна концентрація клітин. Значення концентрації вказано в сертифікаті якості.

2. Реагент 2. Патологічна концентрація клітин. Значення концентрації вказано в сертифікаті якості.

3. Інструкція з використання.

4. Сертифікат якості.

Аналітичні характеристики

Коефіцієнт варіації результатів визначень – не більш 10%.

У відкритих і щільно закритих пробкою флаконах суспензія повинна зберігатися при температурі 2-8ºС  не менше 30 d (доб).

Термін придатності набору не менше 12 mth (міс).

22  55868- Підрахунок еритроцитів

IVD (діагностика in vitro ),

контрольний матеріал

СпЛ RBC – контроль Н+П (2 фл х 2,5 мл) або еквівалент
23  56225 -Лейкоцити, підрахунок

клітин IVD (діагностика in

vitro ), контрольний

матеріал

СпЛ WBC – контроль Н+П (2 фл х 2,5 мл) або еквівалент Склад набору

1. Реагент 1. Нормальна концентрація клітин. Значення концентрації вказано в сертифікаті якості.

2. Реагент 2. Патологічна концентрація клітин. Значення концентрації вказано в сертифікаті якості.

3. Інструкція з використання.

4. Сертифікат якості.

Аналітичні характеристики

Коефіцієнт варіації результатів визначень – не більш 10%..

У відкритих і щільно закритих пробкою флаконах суспензія повинна зберігатися при температурі 2-8ºС  не менше 30 d (доб).

Термін придатності набору не менше 12 mth (міс).

23  56225 -Лейкоцити, підрахунок

клітин IVD (діагностика in

vitro ), контрольний

матеріал

СпЛ WBC – контроль Н+П (2 фл х 2,5 мл) або еквівалент
24 57756

Розчин-замісник

формаліну IVD

(діагностика in vitro )

Аглютинаційний тест для якісного та напівкількісного виявлення анти-стрептолізину О (ASO), латекс 100 тестів або еквівалент Принцип методу:

ASO-латекс – це слайд-аглютинаційний тест для якісного та напівкількісного виявлення анти-стрептолізину О (АСО) в сироватці крові людини.

Латексні частинки, покриті стрептолізином О (SLO), аглютинуються при змішуванні зі зразками, що містять АСО.

Склад набору не менше:

5 мл AСO-Латекс,

1 мл Контроль + ,

1 мл Контроль – ,

18 x 6 одноразових слайдів.

Реагенти:

Латекс: Латексні частинки, покриті стрептолізином O, pH, 8,2, консервант;

Контроль +: Людська сироватка з концентрацією АСО > 200 МО/мл. Консервант;

Контроль –: Сироватка тварин. Консервант.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИКОНАННЯ:

1. Аналітична чутливість: 200 (50) МО/мл за описаних умов аналізу.

2. Прозоновий ефект: Ефект прозону не виявлено до 1500 МО/мл.

3. Діагностична чутливість не гірше: 98%.

4. Діагностична специфічність: 97%.

 

ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ:

Білірубін (20 мг/дл), гемоглобін (10 г/л), ліпіди (10 г/л), ревматоїдні фактори (300 МО/мл) не впливають. Інші речовини можуть впливати.

 

24 57756

Розчин-замісник

формаліну IVD

(діагностика in vitro )

Аглютинаційний тест для якісного та напівкількісного виявлення анти-стрептолізину О (ASO), латекс 100 тестів або еквівалент
25 55112

Ревматоїдний чинник IVD
(діагностика in vitro ),
набір, реакція аглютинації

 

Аглютинаційний тест для якісного та напівкількісного виявлення ревматоїдного фактору (RF),  латекс 100 тестів або еквівалент Принцип методу:

РФ-латекс – це тест аглютинації на слайдах для якісного та напівкількісного виявлення RF у сироватці крові людини. Частинки латексу, вкриті гаммаглобуліном людини, аглютинуються при змішуванні зі зразками, що містять RF.

Склад набору не менше:

5 мл РФ-Латекс,

1 мл Контроль + ,

1 мл Контроль – ,

18 x 6 одноразових слайдів.

Реагенти:

Частинки латексу, покриті гамма-глобуліном людини, рН 8,2. Консервант;

Контроль +: Сироватка крові людини з концентрацією RF > 30 МО/мл. презерватив;

Контроль –: Сироватка тваринного походження. презерватив.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИКОНАННЯ:

1.Аналітична чутливість: 8 (6-16) МО/мл за описаних умов аналізу.

2.Ефект прозону: ефекту прозону не виявлено до 1500 МО/мл.

3.Діагностична чутливість: 100%.

4.Діагностична специфічність: 100%.

ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ:

Білірубін (20 мг/дл), гемоглобін (10 г/л) і ліпіди (10 г/л) не заважають. Інші речовини можуть заважати.

 

25 55112

Ревматоїдний чинник IVD
(діагностика in vitro ),
набір, реакція аглютинації

 

Аглютинаційний тест для якісного та напівкількісного виявлення ревматоїдного фактору (RF),  латекс 100 тестів або еквівалент

Обґрунтування розміру  бюджетного  призначення: розмір бюджетного призначення  сформований  з  урахуванням обсягів наявної  потреби у  товарах цього  типу та  визначений  у плані використання бюджетних коштів КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР на 2025 рік.

Номер закупівлі в ЕСЗ: запит цінової пропозицій через Прозорро Маркет    UA-2025-03-08-000220-a

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання

державних коштів» (зі змінами))

 

Закупівля  проводиться  з  метою  забезпечення  лікарськими засобами Комунальне некомерційне підприємство «Херсонський обласний кардіологічний центр» Херсонської обласної ради у м. Херсон, код ЄДРПОУ 04594479, замовник, визначений у пунктах 3 частини 1 статті 2 Закону “Про публічні закупівлі”.

Здійснення закупівлі через ПРОЗОРРО МАРКЕТ (запит пропозицій постачальників через Прозорро Маркет) Лікарські засоби за показником національного класифікатора України ДК 021:2015 336000000-6 «Фармацевтична продукція» (кардіологічні ліки)

Найменування та кількість предмету закупівлі сформований  виходячи  з  потреби  відділень Комунального некомерційного підприємства «Херсонський обласний кардіологічний центр» Херсонської обласної  ради.

Технічні  та  якісні характеристики  предмета  закупівлі лікарських засобів 33600000-6 «Фармацевтична продукція» на 2025рік.

Під час визначення вимог щодо підтвердження якості лікарського засобу враховуються вимоги Закону України «Про лікарські засоби» із змінами та доповненнями. Лікарські засоби повинні бути належним чином зареєстровані в Україні у передбаченому законодавством порядку. Документи, які підтверджують якість та реєстрацію лікарських засобів: реєстраційне посвідчення на лікарський засіб, сертифікат якості та/або паспорт якості (для імпортованих лікарських засобів – висновок про якість ввезеного в Україну лікарського засобу). Якісні та технічні характеристики заявленої кількості лікарських засобів визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості.

Обґрунтування очікуваної вартості: під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275. Проаналізовано інформацію про ціни в таких відкритих джерелах: у відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет та запит потенціальних постачальник, через сайт  https://bi.prozorro.org/sense/app/ec65fa69-14a5-4337-b907-23682ef09702/sheet/6a7ce1a3-738f-493b-bb07-daca9128794b/state/analysis закупівлі та складає 114000,00 грн. (Сто чотирнадцять тисяч  гривень 00 коп.)

 

 

 

 

№п/п Найменування  Міжнародна непатентована назва (МНН) українською мовою од. виміру ціна кількість Сума
1 АРИТМІЛ. Розчин для ін’єкцій 50 мг/мл, по 3 мл в ампулах № 5 Amiodarone уп 54.3 20 1086.00
2 Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг Azithromicin уп 115.2 5 576.00
3 Аспаркам розчин д/ін. по 5 мл №10 (5х2) в амп. Potassium and magnesium aspartate уп 58.4 400 23360.00
4 ГЛЮКОЗА. Розчин для ін’єкцій 5% по 200мл у пляш. Glucose фл 38.95 10 389.50
5

Етанол 96% розчин д/зовнішнього  використання   по 100 мл у  флак.

 

Etanol фл 27.14 10 271.40
6

Етанол 70% розчин д/зовнішнього  використання   по 100 мл у  флак.

 

Etanol фл 50.05 30 1501.50
7 Дексаметазон-Дарниця розчин д/ін. 4 мг/мл по 1 мл №5 в амп. Dexamethasone уп 60,74 5 303.70
8 Диклофенак натрію розчин д/ін. 2.5 % по 3 мл №10 (5х2) в амп. Diclofenac

 

уп 36,51 5 182.55
9 Індапамід 2,5мг таб

№30 (10х3)

Indapamid уп 101.30 15 1519.5
10 Каптоприл таблетки по 50 мг №20 (10х2) Captopril уп 177,23 5 886.15
11 Карведилол-КВ таблетки по 25 мг №30 (10х3) Carvedilol уп 40,6 15 609.00
12 Кальцію глюконат розчин  д/ін. 100 мг/мл по 10   мл №10 в амп Calcium glukonat уп 250,97 2 501.94
13 Лізіноприл

таблетки 10 мг

Lisinopril уп 137,49 10 1374.90
14 Лозартан таблетки, в/плів. обол. по 100 мг №30 (10х3)

 

Losartan уп 109.45 5 547.25
15 Лоперамід Loperamid уп 31.90 3 95.70
16 Магнію сульфат-Дарниця розчин д/ін. 250 мг/мл по 5 мл №10 в амп. Magnesium sulfate уп 84.30 70 5901.00
17 Натрію тіосульфат Thiosulfate

 

уп 183.50 2 367.00
18 Натрію хлорид-Дарниця розчин д/інф. 9 мг/мл по 100 мл у флак Sodium chloride

 

фл 20.23 3000 60690.00
19

Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 (10х3)

 

Omeprazole уп 114.13 5 570.65
20 Спіронолактон-Дарниця таблетки по 25 мг №30 (10х3) Spironolactone уп 78.10 20 1562.00
21 Торасемід 5мг, таблетки

№  (14х2)

Torasemid уп 68.4 5 342.00
22 Торасемід 10мг, таблетки

№30, (10х3)

Torasemid уп 97.46 10 974.60
23 Торасемід

розчин для ін’єкцій,   5мг/мл, ампула 4мл

№5

Torasemid уп 301.90 30 9057.00
24 Фуросемід-  розчин для ін’єкцій   10 мг/мл, ампула 2 мл    №10 Furоsemide уп 88.68 15 1330.2
113999.54

Обґрунтування розміру  бюджетного  призначення: розмір бюджетного призначення  сформований  з  урахуванням обсягів наявної  потреби у  товарах цього  типу та  визначений  у плані використання бюджетних коштів КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР на 2025 рік.

Номер закупівлі в ЕСЗ: запит цінової пропозицій через Прозорро Маркет    UA-2025-02-25-014232-a

 

КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі послуги по розподілу природного газу
На виконання п. 41 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» та застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі —Особливості) із змінами.
Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС
Розподіл природного газу
код ДК 021: 65210000-8: розподіл газу
Вид та ідентифікатор закупівлі – закупівля без використання електронної системи інд.код оголошення ID: UA-2025-01-21-09756-а
Очікувана вартість предмета закупівлі 92982,84 грн, з урахуванням ПДВ
У замовника є потреба у здійсненні закупівлі послуги по розподілу природного газу для повноцінного функціонування лікувального закладу за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника за кодом 021:2015:65210000-8: розподіл газу з очікуваною вартістю 92982,84 гривень з ПДВ.
1. Найменування замовника – КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04594479
3. Місцезнаходження замовника: вул. Католицька (Суворова) будинок 35, м. Херсон, Херсонська обл., 73025,
4. Вид предмета закупівлі: послуга
5. Конкретна назва предмета закупівлі: розподіл газу
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета
закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015:65210000-8: розподіл газу.
7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 47983.070 куб.метрів
8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: вул. Католицька (Суворова) будинок 35, м. Херсон, Херсонська обл., 73025,
9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31 грудня 2025 року
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата за розподіл газу за
відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами до 10 числа місяца, наступного за звітним, відповідно до наданих актів приймання – передачі.
11. Найменування, код згідно з ЄДРПОУ, місцезнаходження суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: Акціонерне товариство « Херсонгаз», код ЄДРПОУ 03355353; 73036 м. Херсон, вул. Поповича, буд. 3
12. Ціна договору: 92982,84 грн
Закупівля здійснюється з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.22 № 1178.
Уповноваженою особою замовника було оголошено закупівлю без застосування електроної системи закупівлі особливостями з ідентифікатором UA-2025-01-21-09756-а на придбання послуги : Розподіл природного газу Код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника:65210000-8: розподіл газу (далі – Закупівля), про що свідчить наявність звіту про результати проведення такої процедури закупівлі в електронній системі закупівель.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, пунктом 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання даної норми Закону та з метою виконання покладених на Кабінет Міністрів України повноважень, урядом було прийнято постанову від 12.10.2022 р. № 1178, якою було затверджено Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Керуючись пунктом 13 Особливостей який передбачає можливість для замовників придбати
– товари і послуги ( крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100тис.гривень,
– послуги з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200тис. гривень,
– роботи,вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень,
шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у встановлених випадках. Зокрема підпунктом 5 пункту 13 Особливостей коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконанні, поставлені чи наданні виключно певним суб’єктом господарювання у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Господарська діяльність з розподілу газу підлягає ліцензуванню і пов’язана з переміщенням природного газу газорозподільною системою з метою фізичної його доставки споживачам , але що не включає постачання природного газу (п.35 ч.1 ст.1 ЗУ «Про ринок природного газу» від 09,04 2015 року №329 VIII)
Відповідно до ч.1 та 3ст.9 Закону 329 господарська діяльність на ринку газу, пов’язана зокрема, з його розподілом проводиться за умови отримання відповідної ліцензії. Ліцензія на провадження господарської діяльності на ринку природного газу пов’язана з його транспортуванням, розподілом, зберіганням наданих послуг установки LNG , постачанням природного газу,, видається НКРЕКП у встановленому законодавством порядку.
Відповідно до ч.1 та 2 статті 37 Закону № 329 оператор газорозподільної системи відповідає за надійну та безпечну експлуатацію підтриманням у належному стані та розвиток (включаючи інше будівництво та реконструкцію) газорозподільної системи, якою він користується на законних підставах. Оператор газорозподільної системи проводить діяльність з розподілу природного газу на підставі ліцензії, що надає НКРЕКП. Ліцензія на дану господарську діяльність надана АТ «Херсонгаз» відповідно до Постанови НКРЕКП №846 від 29.06.2017 року.
Отже у КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР з урахуванням наявних технічних причин у виконавця, є підстави укласти договір без використання електронної системи закупівель з АТ «Херсонгаз», оскільки замовник дотримав усіх вимог, що встановлює 5 підпункт пункту 13 Особливостей.
На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення належної роботи закладу в опалювальний період 2025року, керуючись підпунктом п’ять пункту 13 Особливостей, прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі даної послуги.
Нормативні документи, що підтверджують наявність умов застосування закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу:
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»;
2. Постанова КМУ від 19.07.2022 №812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (зі змінами та доповненнями).
3. Постанова Кабінету Міністрів України № 957 від 23.08.2024 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812»
4. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-01-21-019756-a від 21 січня 2025 року.
На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 5пункту 13 Особливостей
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі – Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), та законодавства в цілому.
Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону з урахуванням Особливостей. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби.

КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу
На виконання п. 41 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» та застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі —Особливості) із змінами.
Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС
природного газу кількістю 36,5 тисяч метрів кубічних
код ДК 021: 09120000-6: Газове паливо
Вид та ідентифікатор закупівлі – закупівля без використання електронної системи інд.код оголошення ID: UA-2025-01-13-006807-а
Очікувана вартість предмета закупівлі – 604216,98 грн, з урахуванням ПДВ
У замовника є потреба у здійсненні закупівлі природного газу для повноцінного функціонування лікувального закладу за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника за кодом 021:2015:09120000-6: Газове паливо з очікуваною вартістю 604216,98 гривень.
1. Найменування замовника – КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04594479
3. Місцезнаходження замовника: вул. Католицька (Суворова) будинок 35, м. Херсон, Херсонська обл., 73025,
4. Вид предмета закупівлі: товар
5. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета
закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо
7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 36,5 тисяч куб.метрів
8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: вул. Католицька (Суворова) будинок 35, м. Херсон, Херсонська обл., 73025,
9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 30 квітня 2025 року
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата за природний газ за
відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку:
• 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного
газу – до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу.
• Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі
природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за
місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70% грошових коштів за відповідний
розрохунковий період.
11. Найменування, код згідно з ЄДРПОУ, місцезнаходження суб’єкта, з яким укладається
договір про закупівлю: Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»; код ЄДРПОУ 42399676; 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 1.
12. Ціна договору: 604216,98 грн
Закупівля здійснюється з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.22 № 1178.
Уповноваженою особою замовника було оголошено відкриті торги особливостями з ідентифікатором UA-2024-12-22-000964-a на придбання товару: Природний газ Код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника:09120000-6: Газове паливо (далі – Закупівля), про що свідчить наявність звіту про результати проведення такої процедури закупівлі в електронній системі закупівель.
Така процедура була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
На підставі вищевикладеного та керуючись чинним законодавством України уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» код ЄДРПОУ 42399676 на постачання природного газу на суму 604216,98 грн. з ПДВ без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу (без використання електронної системи) для закупівлі товару.
Враховуючи наведене, є підстави для застосування п.п. 6 п. 13 Особливостей при укладанні договору на поставку природного газу. Щодо обрання постачальника слід зазначити наступне. 23.08.2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 957 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», цими змінами подовжено дію постанови від 19.07 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями) (надалі- Положення) до «30» квітня 2025 року. Пунктом 6 цього Положення визначено що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 р. по 30 квітня 2025 р. (включно) природний газ бюджетним установам, за ціною, що становить 16 553,89 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед). Враховуючи наведене, укладання договору щодо постачання природного газу необхідно проводити з ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”. На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення належної роботи закладу в опалювальний період січень –квітень 2025року, керуючись підпунктом шість пункту 13 Особливостей, прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 2 розділу 1 Бюджетного кодексу України бюджетні установи – це органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідно державного бюджету чи місцевого бюджету. Бюджетні установи є неприбутковими. Таким чином у КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр «ХОР має усі підстави для отримання природного газу за найбільш економічно вигідною ціною.
Нормативні документи, що підтверджують наявність умов застосування закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу:
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»;
2. Постанова КМУ від 19.07.2022 №812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (зі змінами та доповненнями).
3. Розпорядження КМУ від 11.10.2021 № 1234-р «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».
4. Постанова НКРЕКП від 30.09.2015 №2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу».
5. Постанова Кабінету Міністрів України № 957 від 23.08.2024 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812»
6. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-01-13-006807-a від 13 січня 2025 року.
На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом).
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі – Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), та законодавства в цілому.
Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону з урахуванням Особливостей. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби.

ОБҐРУНТУВАННЯ
закупівлі послуги з розподілу електричної енергії.
Закупівля проводиться за кодом ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії із застосуванням виключення за Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) із змінами.
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР, 73025, м. Херсон, вул. Суворова, 35, код ЄДРПОУ 04594479,
Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Розподіл електричної енергії (ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії)
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі (у разі наявності): закупівля без використання електронної системи
Розмір бюджетного призначення: 95997 грн.31 коп. (Дев’яносто п’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто сім гривень 35 коп. ) в тому числі ПДВ 20% згідно з бюджетним призначенням на 2025 рік.
Застосування виключення: відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Особливості здійснення закупівлі: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання даної норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Враховуючи те, що надання послуг з розподілу електричної енергії обслуговуєтьсяпевним суб’єктом господарювання, а саме АТ «Херсонобленерго» , який включений до реєстру суб’єктів природних монополій НКРЕКП, тому застосовується вищевказане виключення. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника, за тарифами АТ «Херсонобленерго», діючими на момент укладення Договору.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в закупівлі послуг з постачання електричної енергії в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями. З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.