Фізіотерапевтичне відділення

Відділення  фізіотерапії в обласному кардіоцентрі існує з моменту його заснування.

У відділенні проводиться лікування хворих з кардіологічними  захворюванями та супутньою патологією фізичними методами, які сприяють скорішому одужанню хворих та покращанню якості їхнього життя. Особлива увага приділяється ранній руховій реабілітації хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарду. У відділенні розроблені програми реабілітації для хворих серцево-судинними захворюваннями з урахуванням ступені важкості хвороби.

Відділення обладнано необхідною апаратурою для проведення найбільш поширених  видів фізіотерапії: електро-, світлолікування, магніто-, вібротерапі, тепло- , водолікування, масажу. У складі відділення діє кабінет гіпербаричної оксигенації (барокамера), щоденно працює зал лікувальної фізкультури.

Тяжким хворим процедури проводяться безпосередньо в палаті.

За рік  у відділенні проліковується більш ніж 2000 хворих, яким відпускається до 40000 процедур, проходять реабілітацію до 100 хворих на гострий інфаркт міокарду. Питома вага стацонарних хворих, які отримують фізіолікування складає близько 60 %.

Очолює відділення лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії

                  Долгіх Надія Павлівна.

Контролює роботу медперсоналу старша медична сестра

                  Ключенок Ніна Іванівна.

У відділенні працюють висококваліфіковані медичні сестри, масажисти, інструктори з лікувальної фізкультури.

Ефективний вплив фізичних методів на перебіг хвороби, затишна обстановка та увага персоналу сприяють скорішому відновленню фізичних та творчих сил хворих.

Відділення, за умов спонсорської допомоги, має можливості для фізіолікування бажаючих мешканців міста Херсона.

Контактний телефон:  49-18-75.

previous arrow
next arrow
Slider